Dlaczego warto z nami współpracować?

Świetna atmosfera

 

Zapewniamy nieprzeciętną atmosferę w zespole profesjonalistów.

Ciekawe projekty

 

Realizujemy ciekawe i innowacyjne projekty dla Klientów z całego świata, dzięki czemu możesz się z nami rozwijać.

Komfort pracy

 

Dbamy o Twój indywidualny komfort pracy.

Należymy do Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji

Czym się zajmujemy?

tworzenie aplikacji dedykowanych - Kotrak

Desktop

Budujemy aplikacje biznesowe cechujące się szybkim i responsywnym interfejsem użytkownika

tworzenie aplikacji dedykowanych - Kotrak

Web

Systemy do pracy rozproszonej umożliwiające niezbędny dostęp do informacji z każdego miejsca i o każdej porze. Kompleksowe rozwiązania ecommerce, które są przyjaźnie dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta

tworzenie aplikacji dedykowanych - Kotrak

Mobile

Aplikacje do pracy w terenie, w ruchu i podróży, czyli wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pełna mobilność

Proces rekrutacji

Wyślij nam swoje
CV

Lubimy współpracować z osobami, które wykazują własną inicjatywę, dlatego pierwszy krok pozostawiamy Tobie 😊 Nie zwlekaj i prześlij nam swoje CV! Możesz aplikować poprzez firmową stronę internetową, portal pracuj.pl a także przez portale społecznościowe – wybór należy do Ciebie!

Skontaktujemy się
z Tobą

Jeśli po analizie CV Twój profil okaże się dopasowany do naszych oczekiwań – z przyjemnością skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na spotkanie w jednym z oddziałów firmy lub poprzez wideokonferencję. Dokładne informacje odnośnie terminu spotkania potwierdzimy drogą elektroniczną, wysyłając do Ciebie zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

Spotkamy się
i porozmawiamy

O obszarze Twoich zainteresowań zawodowych, oczekiwaniach, a także o doświadczeniu i zdobytych umiejętnościach. Odpowiemy na pytania dotyczące firmy i codziennej pracy. Jeśli aplikowałeś na stanowisko techniczne, mamy przygotowane dla Ciebie zadanie (przesyłane mailowo), które będzie dobrą okazją do częściowego sprawdzenia Twojej wiedzy technicznej😊

Powiadomimy Cię
o wyniku rekrutacji

Poinformujemy Cię o wyniku rozmowy kwalifikacyjnej i zapytamy o Twoje odczucia oraz sugestie dotyczące samego procesu rekrutacji, aby ciągle go udoskonalać. Wybrane osoby powitamy w naszym Kotrak Teamie!😊

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Prześlij nam swoje CV i napisz nam w jakim obszarze chciałbyś pracować

lub prześlij aplikację na maila praca@kotrak.com

Prosimy o zamieszczenie w CV odpowiednich klauzul:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (oraz wizerunku – zdjęcia) zawartych w moim CV przez administratora danych osobowych KOTRAK S.A. (dawniej KOTRAK BIS Irena i Andrzej Kurdziel Spółka Jawna) – (dalej „Spółka”) z siedzibą w Katowicach przy ul. Parczewskiego 25, w celach bieżącej rekrutacji prowadzonej zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) do dnia 30.11.2018.

2. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o prawie dostępu do moich danych oraz ich poprawiania (aktualizowania). Mam również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych.

3. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y), że podanie moich danych jest dobrowolne.

Jeśli chcą Państwo być informowani o innych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie:
4. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV przez KOTRAK S.A. (dawniej KOTRAK BIS Irena i Andrzej Kurdziel Spółka Jawna) w celach innych rekrutacji prowadzonych przez Spółkę w okresie do dnia 31.12.2018.

Klauzule informacyjne:

1. Administratorem zebranych danych osobowych jest KOTRAK S.A. (dawniej KOTRAK BIS Irena i Andrzej Kurdziel Spółka Jawna) – (dalej „Spółka”) z siedzibą w Katowicach przy ul. Parczewskiego 25.

2. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w celu przeprowadzenia rekrutacji.

3. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji niniejszego procesu rekrutacji.

4. Dane osobowe przechowywane będą do dnia 30.11.2018r. , chyba, że zgoda zostanie wcześniej cofnięta. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie dla celów przyszłych rekrutacji, przetwarzanie dokonywane będzie w okresie do dnia 31.12.2018r., chyba, że zgoda zostanie wcześniej cofnięta.

5. Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można cofnąć wysyłając maila na adres: praca@kotrak.pl.

Nasze oddziały