Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima

COMARCH OPTIMA PROMOCJE

Promocja dla nowo powstałych firm

 

Skorzystaj z 10% zniżki na zakup systemu Comarch ERP Optima. Promocja skierowana jest dla nowopowstałych firm, zarejestrowanych w Ewidencji Działalności Gospodarczej lub KRS w przeciągu ostatnich 6 miesięcy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Migracja między programami – promocja

 

Promocja dla firm przechodzących na systemy Comarch pracujące w środowisku Windows. Użytkownicy Comarch ERP Klasyka są uprawnieni do upustów cenowych – do 40% kosztów nowego oprogramowania.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pakiety promocyjne

 

Pakiety systemu Comarch ERP Optima z linii START, to narzędzia przeznaczone do zarządzania małymi firmami. Pakiety promocyjne stanowią oddzielny produkt zorientowany na określoną grupę odbiorców.

CZYTAJ WIĘCEJ

Promocje dla biur rachunkowych

 

Promocja zorientowana na Biura Rachunkowe, Doradców Podatkowych, a także przedsiębiorstwa usługowe i doradcze w zakresie prowadzenia kadr i płac oraz księgowości. Zapraszamy do zapoznania się z promocją!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wypróbuj za darmo!

Demo

rozwiązania branżowe - Grupa Kotrak

COMARCH OPTIMA PROMOCJE – NOWOPOWSTAŁE FIRMY

Założyłeś firmę w przeciągu ostatnich 6 miesięcy? Poszukujesz programu do zarządzania firmą i księgowością w przystępnej cenie? Interesuje Cię oprogramowanie elastycznie dostosowujące się do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa? Skorzystaj z 10% rabatu na zakup systemu Comarch ERP Optima – wyprzedź konkurencję i zaoszczędź!

Promocja przeznaczona jest dla nowopowstałych firm, zarejestrowanych w KRS lub Ewidencji Działalności Gospodarczej w przeciągu ostatnich 6 miesięcy, które po raz pierwszy decydują się na zakup oprogramowania Comarch ERP Optima. Promocji nie można łączyć z innymi. Firma Comarch zastrzega sobie możliwość zmiany warunków promocji w trakcie jej trwania z przyczyn od niej niezależnych.

PROGRAM OPTIMA PROMOCJE – MIGRACJA MIĘDZY PROGRAMAMI

Troszczymy się o rozwój biznesowy naszych Klientów. Z tego powodu oferujemy Ci promocję dotyczącą zmiany oprogramowania, czyli migracji. Każdemu przedsiębiorstwu możemy dopasować rozwiązanie w zależności od możliwości i potrzeb. Rozwiązania informatyczne znajdujące się w naszej ofercie zostały zaprojektowane na bazie najnowszych technologii, działających w środowisku Windows.

Masz dodatkowe pytania?

+ 48 604 526 261

Oferowane przez nas systemy działają zgodnie z obowiązującymi normami i prawem. Są także przygotowane do planowanych zmian w przepisach (szczególnie w przepisach o podatku od towarów i usług – VAT).

Użytkownicy programu Comarch ERP Klasyka mają możliwość uzyskania niezwykle atrakcyjnych upustów cenowych na kupno nowoczesnych systemów Comarch. Unowocześnij swoją firmę i zaoszczędź do 40% kosztów zakupu nowego oprogramowania!

COMARCH OPTIMA PROMOCJE – BIURA RACHUNKOWE

Poleć Klienta na zakup programu Comarch ERP Optima

Jak działa promocja?

 • polecasz Comarch ERP Optima Klientowi
 • wypełniasz formularz zgłoszeniowy i otrzymujesz mailowe powiedzenie zgłoszenia
 • Klient kupuje program Comarch ERP Optima
 • otrzymujesz prowizję, a Twój Klient szkolenie „Sprzedaż i obsługa magazynu w programie Comarch ERP Optima”

Za każde skuteczne polecenie zyskujesz 10% wartości pierwszego zakupu oprogramowania.

Migracja dla biur rachunkowych

Okazja dla biur rachunkowych, które posiadają już oprogramowanie do zarządzania, a chcą skorzystać z programów Comarch ERP. W ramach promocji Migracja Comarch mogą one na bardzo atrakcyjnych warunkach zmienić swoje dotychczasowe rozwiązanie na program Comarch ERP Optima dla Biur Rachunkowych.

Szczegóły Promocji Migracja >

Pakiety dla Biur Rachunkowych

 • doradca podatkowy START
 • doradca podatkowy
 • doradca podatkowy PLUS

Poznaj ceny >

Uwaga: Pakiet może być zakupiony przez firmę tylko jeden raz, jako pierwszy zakup oprogramowania Comarch ERP Optima i nie łączy się z innymi promocjami.

COMARCH OPTIMA PROMOCJE – PAKIETY PROMOCYJNE

Comarch ERP Optima START Firma

To propozycja kierowana dla małych firm handlowych,  które za niewielką cenę zyskują kompleksowe rozwiązanie z modułem Handel, zapewniającym łatwe prowadzenie kilku magazynów, kompletację towarów,  automatyczne generowanie faktur z wielu dokumentów magazynowych, obsługę zamienników oraz opakowań kaucyjnych.

Pakiet promocyjny posiada łatwy w obsłudze moduł fakturujący, umożliwiający bezpłatną  sprzedaż w Internecie. Dostępny jest też moduł CRM, zawierający narzędzia do ofertowania, a także obsługi skrzynki mailingowej. Moduł Kasa/Bank usprawnia prognozowanie przepływów finansowych, ich analizy oraz windykację. Rozwiązanie dostępne jest w wersji internetowej i stacjonarnej. W wersji internetowej moduły w wersji plus dostępne są w cenie modułów standardowych.

START Firma

 • Kasa/Bank
 • Handel
 • CRM
 • Wszystko.pl

Comarch ERP Optima START Mała Firma

Oferta skierowana dla  firm usługowych oraz niewielkich firm handlowych. Oferowany przez nas program wspieraja sprzedaż i pozwala na rozliczanie się z działalności na bazie księgi przychodów i rozchodów. Program dostępny jest w wersji internetowej i stacjonarnej. W wersji online moduły w wersji plus dostępne są w cenie modułów standardowych.

START Mała Firma

 • Kasa/Bank
 • Faktury
 • Księga podatkowa

Comarch ERP Optima START Mikrofirma

To praktyczne rozwiązanie informatyczne, które umożliwia obsługę nieskomplikowanej działalności usługowej lub handlowej. Pakiet zapewnia pełną integrację z dokonywanymi płatnościami oraz pozwala na łatwe wystawianie dokumentów sprzedażowych. Pakiet promocyjny dostępny jest w wersji stacjonarnej.

START Mikrofirma

 • Kasa/Bank
 • Faktury

Comarch ERP Optima START e-Handel

To propozycja dla firm handlowych prowadzących sprzedaż tradycyjną oraz internetową. Pakiet e-Handel umożliwia zarządzanie firmową sprzedażą, stanami magazynowymi za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dzięki Comarch ERP Optima START e-Handel w prosty sposób mogą Państwo udostępniać swoją ofertę w Internecie. Pakiet dostępny jest w wersji internetowej.

e-Handel

 • Kasa/Bank
 • e-Sklep Standard
 • Wszystko.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM EKSPERTEM!

Nasi eksperci pomagają wybrać odpowiednie oprogramowanie i jego moduły, wdrażają systemy oraz szkolą Ciebie i Twoich pracowników z ich obsługi.

Skontaktuj się z nami by uzyskać profesjonalne wsparcie! Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

+ 48 604 526 261


Masz pytania?

Wypełnij formularz

lub zadzwoń

+ 48 604 526 261

Masz pytania?

Wypełnij formularz

lub zadzwoń

+ 48 604 526 261