Comarch Optima Aktualizacje

Comarch Optima Aktualizacje

COMARCH OPTIMA AKTUALIZACJA – KOSZTY

Comarch ERP Optima Aktualizacja – to koszt 20% wartości posiadanej instalacji Comarch ERP Optima tzw. upgrade, zgodnie z cennikiem obowiązującym w momencie zakupu upgrade.

Jest to oferta dla Klientów Comarch ERP Optima, którzy posiadają jej aktualną wersję.

Upgrade wykupiony w terminie do 30 dni po upływie gwarancji na system Optima to 30% jego wartości. Upgrade wykupiony póżniej niż 30 dni od upływu gwarancji na system Optima to 40% jego wartości.

Comarch Asysta w chmurze obowiązuje ona przez cały okres trwania umowy w ramach miesięcznej opłaty abonamentowej. Comarch Asysta obejmuje:

  • dostęp do bezpłatnych uaktualnień i nowych wersji oprogramowania
  • wsparcie telefoniczne specjalistów Comarch (HOT-LINE)
  • dostęp do indywidualnych stron internetowych

DLACZEGO WARTO AKTUALIZOWAĆ COMARCH ERP OPTIMA?

  • Jesteś na bieżąco ze zmianami w prawie; program jest aktualizowany i zawsze zgodny z najnowszymi przepisami, dzięki czemu nie grożą Ci konsekwencje np. ze strony Urzędu Skarbowego,
  • stale dodawane są nowe funkcjonalności; korzystaj z nowinek i usprawniaj pracę swojej firmy,
  • postępująca automatyzacja pracy; producent oprogramowania wsłuchuje się w potrzeby jego użytkowników i ciągle dodaje opcje, dzięki którym Twoja praca jest szybsza i łatwiejsza,
  • pojawiające się funkcje poszerzające integracje z innymi systemami.
Comarch ERP Optima

DLACZEGO WARTO WDROŻYĆ OPTIMĘ Z NAMI?

Kotrak od ponad 25 lat pomaga firmom polepszać ich wyniki finansowe, lepiej organizować pracę, zarządzać dokumentacją i podejmować najlepsze dla nich decyzje biznesowe.

Dziś jesteśmy Platynowym Partnerem Comarchu i z dumą wspieramy ponad 6500 klientów. Dowiedz się więcej o tym, jak nasze rozwiązania pomogą Ci wydajniej prowadzić firmę!

Masz pytania?

Wypełnij formularz

lub zadzwoń

+ 48 604 526 261

Masz pytania?

Wypełnij formularz

lub zadzwoń

+ 48 604 526 261