Optima online

Optima online

COMARCH OPTIMA ONLINE

Comarch ERP Optima Online to nowoczesny program przystosowany do pracy za pośrednictwem Internetu. Wyróżnikiem jest możliwość korzystania z systemu z dowolnego komputera, w dowolnym czasie poprzez przeglądarkę internetową.

Rozwiązanie dedykowane jest mobilnym przedsiębiorcom, którzy chcą mieć dostęp do istotnych dla nich informacji niezależnie od pory dnia i miejsca pobytu. Comarch Optima Online w abonamencie sprawdza się również w biurach rachunkowych. Najważniejszymi korzyściami z korzystania z CDN Optima Online, to możliwość pracy z Kontrahentem biura na jednej bazie, pomimo różnych lokalizacji.

System Comarch ERP Optima jest najczęściej wybieranym systemem do zarządzania firmą w Polsce. Zaufało mu już ponad 60 000 Klientów.

COMARCH ERP OPTIMA SAAS

Comarch ERP Optima SaaS to oprogramowanie Comarch ERP Optima w modelu usługowym (abonamentowym).

CDN ONLINE – KORZYŚCI

 • wystawiasz faktury
 • księgujesz dokumenty
 • obsługujesz magazyn
 • rozliczasz się z urzędami
 • naliczasz wypłaty
 • Z CDN Online poprowadzisz sklep internetowy lub bezpłatnie sprzedasz swoje towary w serwisie Wszystko.pl

DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH KLIENTÓW

500
dedykowanych projektów

190
profesjonalistów

25
lat na rynku

6500
Klientów

7
oddziałów

Wdrożenia na 4
kontynentach

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

 • Metodyka zastosowana przez pracowników Grupy Kotrak zapewniła sprawne, profesjonalne przeprowadzenie wdrożenia, zgodnie z założonym harmonogramem prac. Opierając się na dotychczasowej współpracy z Grupą Kotrak możemy polecić ją jako kompetentnego i sprawdzonego Partnera. Udzielamy również referencji na oprogramowanie Comarch ERP Optima, jako godne polecenia narzędzie do zarządzania firmą.

  Kazimiera Pajor, Właściciel, Amplus SP.J.

 • W naszej działalności w zakresie sprzedaży wykorzystujemy system Comarch ERP Optima. Firmą świadczącą usługi jest Złoty Partner Comarch – Grupa Kotrak. Uważamy, że system Comarch ERP Optima, to stabilne i funkcjonalne rozwiązanie, pozwalające na szybką i rzetelną informację o stanie rozliczeń z naszymi kontrahentami. (…) Rekomendujemy system Comarch ERP Optima oraz Grupę Kotrak, jako rzetelnego partnera w biznesie.

  Aleksander Łychin, Prezes Zarządu, Proxima NTR Sp. z o.o.ARTYKUŁY

Zobacz Ostatnie:

Masz pytania?

Wypełnij formularz

lub zadzwoń

+ 48 604 526 261

Masz pytania?

Wypełnij formularz

lub zadzwoń

+ 48 604 526 261