COMARCH CDN OPTIMA

CDN Optima to najczęściej wybierany w Polsce program do zarządzania małych i średnimi firmami z niemal każdej branży, opracowany przez firmę Comarch. Jest również najchętniej wybieranym oprogramowaniem przez doradców podatkowych i biura rachunkowe.

Elastyczność programu Comarch CDN Optima polega na tym, że jest dostępny zarówno stacjonarnie, jak i on-line, w formie abonamentu. Dzięki temu użytkownicy są w stanie zarządzać swoją firmą w sposób kompleksowy nie tylko z biura, ale także zdalnie. Możliwość skorzystania z przeglądarki internetowej powoduje, że nie są ograniczeni miejscem, w którym się aktualnie znajdują.

PROGRAM CDN OPTIMA

Program Optima CDN wdrażamy w następujących lokalizacjach (i ich okolicach): Katowice, Kraków, Łódź, Bielsko-Biała, Warszawa, Opole, Londyn.

Chcesz wiedzieć więcej?

Osiągnij z nami wyższy poziom biznesu!  

 

Bezpłatnie skonsultuj się z naszym ekspertem

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

  • Metodyka zastosowana przez pracowników Grupy Kotrak zapewniła sprawne, profesjonalne przeprowadzenie wdrożenia, zgodnie z założonym harmonogramem prac. Opierając się na dotychczasowej współpracy z Grupą Kotrak możemy polecić ją jako kompetentnego i sprawdzonego Partnera. Udzielamy również referencji na oprogramowanie Comarch Optima, jako godne polecenia narzędzie do zarządzania firmą.

    Kazimiera Pajor, Właściciel, Amplus SP.J.

DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH KLIENTÓW

500
dedykowanych projektów

190
profesjonalistów

25
lat na rynku

6500
Klientów

7
oddziałów

Wdrożenia na 4
kontynentach

DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH KLIENTÓW

500
dedykowanych projektów

190
profesjonalistów

25
lat na rynku

6500
Klientów

7
oddziałów

Wdrożenia na 4
kontynentach