u-rodziny 2018 katowice

Święto przedsiębiorców rodzinnych w Katowicach już wkrótce!21 września 2018

400 uczestników, ponad 60 prelegentów, prawie 50 patronów i partnerów, 3 pełne dni debat i dyskusji – tak w liczbach przedstawia się 11. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2018. Katowice w dniach 11-14 października będą miejscem spotkań przedsiębiorców rodzinnych z całej Polski. Oprócz merytorycznych paneli dyskusyjnych odbędą się także spotkania networkingowe, warsztaty i okazje do wspólnej zabawy.

Podczas U-RODZIN 2018 swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się wybitni przedsiębiorcy i eksperci, m.in.: Krzysztof Domarecki (Selena FM S.A.), Zuzanna Skalska (analityk trendów w biznesie), dr Adam Mokrysz (Mokate S.A.), Tomasz Domogała (TDJ S.A.), Jan Kolański (Colian Holding S.A.), dr Stanisław Han (Hasco-Lek S.A.), Ryszard Florek (FAKRO Sp. z o.o.), dr Oskar Zięta (Zieta Prozessdesign Sp. z o.o.), prof. Andrzej Blikle (Honorowy Prezes IFR) i wielu innych.

Jakub Imosa, Prezes Kotrak S.A. weźmie udział w panelu „Sprzedaż w Filipinach lub w Brazylii? Jak sprzedawać na rynkach zagranicznych?”, który odbędzie się 12 października. Osoby, których firmy znane są na rynku międzynarodowym od wielu lat, opowiedzą o szansach eksportowych na rynkach w różnych częściach świata – o tym z kim współpracować, jakie trudności czekają na firmy oraz jak różnice kulturowe wpływają na biznes.

Na uczestników wydarzenia czeka uroczysty Bal Firm Rodzinnych w Międzynarodowym Centrum Kongresowym oraz wieczór artystyczny w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa, Marszałek Województwa Śląskiego Wojciech Saługa oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce.

Zapoznaj się z pełnym programem: Program U-rodzin 2018

Więcej informacji oraz rejestracja na: www.u-rodziny.pl

Napisz komentarz