orderman

Poszerzamy naszą ofertę dla branży gastronomicznej i hotelarskiej!4 sierpnia 2016

19 maja w naszej firmie odbyło się spotkanie z Kirillem Hudjakovem, przedstawicielem firmy Orderman GmbH z siedzibą w Salzburgu. Jest ona częścią globalnej marki NCR, światowego lidera w dziedzinie detalicznych technologii transakcyjnych, które umożliwiają ponad 550 milionów transakcji dziennie.

 

Szkolenie dotyczyło oferty ORDERMAN i NCR dla branży gastronomicznej i hotelarskiej w tym: terminale pos, bonowniki, systemy przywoływania oraz NCR dla retail: wyposażenie stanowisk POS, kioski, kasy samoobsługowe oraz oprogramowanie.

Nasz dział sprzedaży MSP z sukcesem ukończył szkolenie! 11 pracowników z oddziałów w Katowicach, Opolu, Krakowie i Łodzi to certyfikowani sprzedawcy tych wyjątkowo szybkich i wygodnych rozwiązań.

Współpraca z Orderman jest dla nas bardzo ważna, ponieważ firma jest wiodącym dostawcą rozwiązań dla branży gastronomicznej w Europie i na świecie. W ponad 40.000 restauracji na całym świecie, kilka milionów zamówień na dobę przetwarzane są przez około 75.000 mobilnych urządzeń sprzedaży i systemów POS. Każdego dnia około 25 nowych restauracji wybiera rozwiązania firmy Orderman. Orderman  to lider w branży horeca – łączy innowacyjne technologie z ogromnym doświadczeniem.

Już wkrótce poinformujemy o większej liczbie szczegółów i o nowych urządzeniach w naszej ofercie!

Wypełnij formularz

lub zadzwoń

+ 48 604 526 261

Wypełnij formularz

lub zadzwoń

+ 48 604 526 261

Napisz komentarz

Zobacz inne wpisy: