optima, system do zarządzania firmą

Nowe wersje Comarch ERP Optima i Comarch ERP e-Pracownik!18 listopada 2016

Aż 103 nowości udostępniono w Optimie 2017.0.1, dzięki czemu ma jeszcze więcej potrzebnych funkcji oraz jest łatwiejsza i szybsza w użytkowaniu. Pozostaje także jak zwykle w zgodzie z najnowszymi przepisami prawnymi.

Od najnowszej wersji Comarch ERP Optima będzie możliwa inwentaryzacja środków trwałych, uzyskanie podpowiedzi dotyczących najczęściej wybieranych walut oraz skorygowanie kursu waluty dla wybranych dokumentów handlowych.

Ciekawostką jest także konwerter, który zamienia kody PKWiU 2008 na kody PKWiU 2015 zgodnie z kluczem powiązań, ułatwienia w prowadzeniu Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów dla firm wielozakładowych i generowanie zbiorczych dokumentów wewnętrznych w Rejestrach VAT.

Optima 2017.0.1 daje możliwość eksportu przelewów do pliku XML. Zawiera także automatyczne podpowiedzi wartości diety w zależności od ustawionego kraju oddelegowania pracownika. Sporym ułatwieniem dla kadr będzie z pewnością mechanizm kontroli duplikacji pracowników oparty o sprawdzanie unikalności numeru PESEL.

Warto pamiętać, że od wersji 2017.0.1 Comarch ERP Optima nie jest wspierana na systemie Microsoft Windows Vista.

Z kolei e-Pracownik w wersji 2017.0.1 umożliwia zarządzanie szkoleniami pracowników oraz posiada funkcjonalność biblioteki dokumentów do pobrania (Intranet).

PRZETESTUJ WERSJĘ DEMONSTRACYJNĄ PROGRAMU

POBIERZ DEMO

LUB DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PODCZAS BEZPŁATNEJ PREZENTACJI

zadzwoń

+ 48 604 526 261

Umów się na bezpłatną prezentację

Napisz komentarz

Zobacz inne wpisy: