aplikacje internetowe

Grupa Kotrak awansuje w rankingu TOP200!6 września 2016

W tegorocznej edycji prestiżowego badania znaleźliśmy się na trzecim miejscu wśród największych dostawców rozwiązań i usług IT dla sektora rolnictwa i przetwórstwa spożywczego! Twórcy raportu docenili także naszą działalność w innych obszarach, m.in. tworzenie aplikacji mobilnych.

TOP 200 to prestiżowe zestawienie przygotowywane już od 24 lat przez Computerworld. W tym roku, w całym rankingu uwzględniono i przebadano 353 firmy z całej Polski z sektora IT oraz telekomunikacji. W raporcie uwzględniane są tylko te przedsiębiorstwa, które osiągają co najmniej 1 mln zł przychodów rocznie ze sprzedaży IT; nie obejmuje pozostałych 1600 polskich firm ICT. Dlatego też obecność w kolejnym TOP200 oznacza dla Grupy Kotrak ogromny sukces. Dodatkowo, w porównaniu do ubiegłego roku, osiągnęliśmy 20% wzrostu przychodów, a także zwiększyliśmy poziom zatrudnienia.

Na szczególną uwagę zasługuje nie tylko miejsce na podium w gronie największych dostawców rozwiązań i usług IT dla sektora rolnictwa i przetwórstwa spożywczego. Grupa Kotrak osiągnęła także bardzo dobre wyniki w wielu innych kategoriach, między innymi:

  • „Najwięksi dostawcy aplikacji mobilnych” (17. miejsce),
  • „Najwięksi dostawcy CRM” (24. miejsce),
  • „Najwięksi dostawcy systemów zarządzania drukiem i obiegiem dokumentów” (26. miejsce),
  • „Najwięksi dostawcy systemów ERP” (27. miejsce),
  • „Najwięksi dostawcy aplikacji webowych i portali internetowych” (28. miejsce),
  • „Najwięksi dostawcy rozwiązań i usług IT dla sektora MŚP” (29. miejsce),
  • „Najwięksi dostawcy rozwiązań usług IT dla sektora handlu” (31. miejsce),
  • „Najwięksi dostawcy oprogramowania na zamówienie” (31. miejsce).

Tak dobre rezultaty naszej firmy to skutek przemyślanej strategii, którą sukcesywnie wdrażamy od wielu lat. Dzięki połączeniu entuzjastycznego podejścia młodych talentów oraz rozległej wiedzy naszych doświadczonych ekspertów, tworzymy funkcjonalne rozwiązania dla praktycznie każdej branży. Niezwykle cieszy nas, że firma nieustannie się rozwija i dziękujemy naszym Klientom za zaufanie, jakim codziennie nas obdarzają —  podsumowuje Tomasz Brodziak, CCO Grupy Kotrak.

Napisz komentarz