dotacja na system IT

Rozpocznij 2017 rok od dofinansowania!14 grudnia 2016

Ostatnie dni roku warto wykorzystać na zaplanowanie przyszłości firmy. W województwach: mazowieckim, małopolskim, zachodniopomorskim, podkarpackim, śląskim i świętokrzyskim ogłoszono konkursy, w których można pozyskać środki na IT.

Przedsiębiorcy z województwa mazowieckiego do 31 stycznia mogą złożyć wniosek w Konkursie dotyczącym wprowadzenia na rynek nowych produktów lub usług. Nabór trwa już od 29 listopada, a konkurs koordynuje Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych.

Województwo zachodniopomorskie stawia na inwestycje MŚP w ramach inteligentnych specjalizacji regionu (Działanie 1.5). Nabór – ogłoszony przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego – ruszył 1 grudnia, a skończy się 31 stycznia.

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego ogłosił konkurs 1.4.1. na inwestycje MŚP dla wprowadzenia na rynek nowych produktów lub usług. Nabór ruszy 30 grudnia i potrwa do 20 stycznia.

W województwie śląskim przedsiębiorstwa MŚP muszą się wykazać innowacją produktową lub procesową (Działanie 3.2). Nabór zostanie uruchomiony 29 grudnia i potrwa najdłużej, aż do 28 lutego. Instytucją koordynującą jest Śląskie Centrum Przedsiębiorczości.

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego proponuje konkurs 2.5 – projekty inwestycyjne sektora MŚP. Wnioski składamy od 30 grudnia do 20 stycznia.

Firmy z województwa małopolskiego mogą liczyć na dofinansowanie innowacji opartych na wynikach prac B+R, patentach i wzorach użytkowych (Działanie 3.4.3 i 3.4.4). Termin naboru: od 31 grudnia do 21 lutego. Konkurs koordynuje Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości.

Ogłoszono także ramowe założenia dotyczące konkursów w 2017 roku. W przypadku niektórych województw powtórzono znane już programy, natomiast w przypadku innych – zaproponowano nowości. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami:

Kliknij aby zobaczyć szczegółowe zestawienie konkursów

Wybierz oprogramowanie skrojone na miarę

Skontaktuj się z nami, by wybrać dla siebie najlepszy system i uzyskać dofinansowanie. Nasi konsultanci czekają właśnie na Ciebie!

Wypełnij formularz

lub zadzwoń

+ 48 604 526 261

Wypełnij formularz

lub zadzwoń

+ 48 604 526 261

Napisz komentarz

Zobacz inne wpisy: