Comarch ERP 4.0 Grupa Kotrak

Comarch ERP 4.0 – czwarta rewolucja przemysłowa14 czerwca 2016

Zarządzanie zasobami firmy dzięki powszechnie dostępnemu, profesjonalnemu oprogramowaniu, staje się obecnie coraz prostsze. Nieustannie zmieniają się także technologie, które ułatwiają wiele czynności. Właśnie dlatego Grupa Kotrak wspiera rozwiązania Comarch 4.0 – nowoczesne systemy ERP w chmurze.

Idea Industrie 4.0 przywędrowała do nas z Niemiec. O ile trzecia rewolucja przemysłowa oznaczała wprowadzenie elektronicznych systemów i technologii, które pomagają automatyzować procesy produkcyjne, czwarta odnosi się do integracji wszystkich procesów przedsiębiorstwa z wykorzystaniem najnowszych technologii i cyfryzacji. Wizja jutra uwzględnia inteligentne fabryki, maszyny, surowce i wykorzystanie najnowszych rozwiązań takich jak Internet rzeczy, chmury obliczeniowe, big data. Celem jest elastyczna, zindywidualizowana, zoptymalizowana produkcja masowa, z możliwością sprawowania nadzoru nad samą sobą.

Przemysł 4.0 w Twojej firmie

Aby stworzyć skuteczne połączenie między procesami, maszynami i wytworzonymi produktami, potrzebny jest system dostosowany do dużo większych wymagań niż poprzednio. Do gry w coraz większym stopniu wchodzą także rozwiązania mobilne, bez których wielu z nas nie wyobraża już sobie pracy np. handlowców. Właśnie dlatego proponujemy naszym klientom  oprogramowanie, które działa jak inteligentna sieć i integruje wszystkie zachodzące procesy w jeden logiczny system.

Comarch ERP 4.0 umożliwia optymalne planowanie i wykorzystanie zasobów, zastąpienie pracowników w dających się zautomatyzować sytuacjach, wzrost efektywności oraz lepsze dostosowanie końcowego wyrobu do oczekiwań klientów. Zarządzanie przedsiębiorstwem, które funkcjonuje jak jeden, spójny organizm, jest dużo prostsze i tańsze.

Wielofunkcyjne oprogramowanie w chmurze

Comarch ERP Altum, Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL oraz Comarch ERP XT (dawniej: iFaktury24) dostępne są nie tylko w wersji stacjonarnej, ale także w chmurze. Takie rozwiązanie pozwala ograniczać koszty związane z inwestycją, jaką jest kupowanie własnych serwerów, licencji i usług.

Systemy ERP 4.0 dodatkowo zostały wyposażone w aplikacje mobilne, narzędzia e-commerce, oraz business intelligence i dotrzymują kroku współczesnym rozwiązaniom high-tech. Umożliwiają integrację sklepów internetowych czy urządzeń takich jak beacony, aby ułatwiać wymianę informacji, podwyższać poziom obsługi klientów i lepiej kontrolować zasoby.

Uzyskany efekt bezpośrednio przekłada się na większą wydajność pracy i zmniejszenie kosztów. Dostęp do bieżącej informacji o kondycji firmy możliwy jest bez ograniczeń jeśli chodzi o miejsce i czas, a decyzje podejmowane są na podstawie urealnionych danych.

Chcesz wiedzieć więcej o Comarch ERP 4.0?

+48 604 526 261

Napisz komentarz