u-rodziny 2018

11. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 201826 czerwca 2018

W dniach 11-14 października w Katowicach odbędzie się 11. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2018. Jest to największe i najważniejsze wydarzenie dla środowiska przedsiębiorców rodzinnych w Polsce. Kotrak został Partnerem Tematycznym Zjazdu.

Wydarzenie, organizowane przez Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych, jest platformą dialogu i współpracy przedstawicieli biznesu, administracji państwowej i świata nauki. Co roku odbywa się w innej lokalizacji i pod innym hasłem.

Tematem przewodnim tegorocznej, katowickiej edycji U-RODZIN będą światowe wyzwania polskich firm rodzinnych. Panele dyskusyjne będą traktować między innymi o inwestowaniu w rozwój technologii, o nowych wyzwaniach w obliczu czwartej rewolucji przemysłowej, o patriotyzmie regionalnym i ekspansji zagranicznej polskich firm rodzinnych, a także o wizerunku i postrzeganiu polskich marek na świecie. Poruszone zostaną także “tradycyjne” tematy Zjazdu, takie jak sukcesja w firmach rodzinnych, zmiany prawne i podatkowe dotyczące przedsiębiorców oraz efektywne zarządzanie i polityka kadrowa.

Zjazd będzie obfitować w:

  • inspirujące wystąpienia
  • ciekawe case studies
  • praktyczne warsztaty
  • sesje networkingowe

fot. Anna Rezulak

Jednak U-RODZINY to nie tylko konferencja merytoryczna i wymiana doświadczeń, jest to także okazja do świetnej zabawy na uroczystym balu i świętowania wśród przedsiębiorców rodzinnych. Organizator przewidział wiele atrakcji, które z pewnością zainteresują zarówno młodszych, jak i starszych uczestników wydarzenia.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęli Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa oraz Marszałek Województwa Śląskiego Wojciech Saługa. Szczegóły i rejestracja na stronie: www.u-rodziny.pl

Napisz komentarz